1. leht 1-st

Pildista oma liikurit!

PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 11, 2005 10:20 am
Postitas ingmar
Nüüdsest, kuna on võimalik meie foorumisse pilte lisada, tegin uue nurga. Ehk siis kõik liikurid, mis teil kuskil seisavad-liiguvad, jäädvustagem neid ja jagagem jutte ajaloost, plaanidest, hetkeseisust. :)

PS: nagu välja tuli, siis Mozilla, Netscape ja Opera kasutajad PEAVAD olema sisse logitud, et näha pilte. Firefox ja IE näitasid niisama ka :)

PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 17, 2005 12:00 pm
Postitas mart154
ja kui kellelgi lõuna-eestis on probleem pildikasti leidmisega, siis võin võimaluste piires pilte klõpsida!

PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 18, 2005 4:45 pm
Postitas mart154
nüüd siis tallinna piirkonnas, lõuna-eestis eriti enam ei pesitse...
aga pildikarp endiselt olemas.

Re: Pildista oma liikurit!

PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 28, 2012 10:03 pm
Postitas Brickmaster
Naabri 1987 aasta valge T3 seisab alates 2005.aastast Muugal tema maja ees :cry: .Aastal 2004 ostis härra massinale uue Golfi 1.8 disla mootori pärast seda,kui eelmine originaal mootor kokku jooksis.Paar päeva pärast mootori vahetust hakkasid masinal Piiteri mnt-l Kuusalu kandis mahlad jooksma ja tuli välja,et plokikaane tihend oli puru.Seetõttu ongi härra automobiil õunapuu all 8 aastat seistes peaaegu roheliseks värvunud.Pildikesi kahjuks pole,kuna ma pole naabrimehega huvitava masina pildistamisest rääkinud.Härral pole vist erilisi plaane selle autoga,kuna aeg ja rooste on teinud oma töö ning arvatavasti ootab liikurit ees Kuusakoski juhul kui ma seda endale ei kauple:D

Re: Pildista oma liikurit!

PostitusPostitatud: Laupäev Sept 20, 2014 6:03 pm
Postitas martt
Kuidas pilti lisada, uus siin ja pole kunagi seda foorums teinud näen mingi IMG nupp aga edasi ? pilt on arvuti kettal, mitte netis.
Tänan

Re: Pildista oma liikurit!

PostitusPostitatud: Laupäev Sept 20, 2014 8:38 pm
Postitas ingmar
Kohe tekstikasti all peaks olema 2 tabi - "options" ja "upload attachment" (inglise keele versioonis vähemalt). Vali teine, lae pilt üles ja olemas