• Advertisement
East Side Customs

VW T3 Multivan 1.9mTDI+UN1-04 AVO-50mm

Sõidad millegagi ringi? Kuuri all vedeleb veel 2 luukeret? Tee pildid, riputa üles, kirjuta jutt juurde et kust said, miks said, mida edasi teed jne...

Moderaator: ingmar

Re: VW T3 Multivan 1.9mTDI+UN1-04 AVO-50mm

PostitusPostitas MeelisV » Kolmapäev Dets 02, 2015 8:49 pm

väga lahe projekt
ilus ja puhas töö
MeelisV
raja tänava klient
raja tänava klient
 
Postitusi: 205
Liitunud: Reede Okt 24, 2014 8:16 pm
Asukoht: Jõelähtme vald

Re: VW T3 Multivan 1.9mTDI+UN1-04 AVO-50mm

PostitusPostitas PussyWagen » Neljapäev Dets 03, 2015 2:31 am

Tänud!

Rool vist on jah vana Polo oma. Sõitmiseks täitsa käras küll. Märgi kaotamise point rohkem minul selles, et mõtted sellest bussist teha *kustom kulture* stiilis bad ass liikur ja seal enyway on retsid värvilahendused ja kujutletakse asju vähe teises spektris.

Renault käigukasti valisin sellepärast, et tulevikus plaan ikka midagi rohkem vihasema näitajatega diisel mootorit vahele tõsta. Kastil seda ressurssi jagub kuni 400HP ja 400NM ära kannatada stock sisuga, korpus ise 800HP kantti oskavad pagi mehed rääkida kui performanse juppide peale üle minna. Pakutakse ka LSD diffreid sinna ja igasuguseid ülekandeid, seega valisingi ta natuke vaatega tuleviku. Hiljuti õnnestus saada veel üks UN1-08 kast lisaks, see natuke uuem ja väidetavalt tugevdatud korpusega.
PussyWagen
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
 
Postitusi: 86
Liitunud: Pühapäev Mär 10, 2013 12:08 am

Re: VW T3 Multivan 1.9mTDI+UN1-04 AVO-50mm

PostitusPostitas Teet » Neljapäev Dets 03, 2015 1:47 pm

kergitan minagi nn väikeprojektide kapitaalsuse ja maitsekate "personaliseerimiste" osas mütsi.
kui pikka iga veemiku külmgalvaanika-katetele ennustad? :D
kapitaalsemat kereprojekti Sa ilmselt ei plaani? Sellise ettevõtmise käigus käiks niiehknaa kõik kere küljest irduv sealt maha ning praktikas saavad pinnakatted niiehknaa kuigipalju kahjustada :(

muidu kui Sul doonor-Renault veel alles, siis enne millegi prügiks või vanarauaks kuulutamist võid ka pärida, kas tõsisemal margi+mudelihuvilisel ei ole midagi vaja:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=50809
alias 13piisab
'66 liikvel ja '65 jätkuvalt "keretööde järgsel komplekteerimisel"
Teet
paranemislootuseta
paranemislootuseta
 
Postitusi: 749
Liitunud: Reede Juun 09, 2006 7:43 pm
Asukoht: Jälgimäe, Saku vald

Re: VW T3 Multivan 1.9mTDI+UN1-04 AVO-50mm

PostitusPostitas PussyWagen » Reede Dets 04, 2015 1:28 am

Olen varemgi galvaniseerinud detaile kuid autodele mis on ainult suvel ringi liikunud. Talve need ei ole näinud ja siiamaani suht okeilt vastu pidanud.
Kuigi eelnev puhastamine on väga oluline. Kui kratsid tereasharjaga poldid poolikult puhtaks niiet roostepesad ikka veel sees või viid niisama galvaanika tsehhi nad mustalt või õliselt siis saad ka vastava tulemuse. Nii mõnigi vidin on lihtsalt ära põlenud/näritud elektrolüüt vannis.

Mis minu jaoks on uus on see, et saab esimest korda proovida eestimaa talve ja näha kuidas tsink pinnakatted happega külvatud teedel kestavad.
Ükskord küsisisn Baltic Boldis miks teie tava poldid nii kiirelt roostetavad? Vastus oli: "aga peavadki roostetama, normaalne nähtus. Kui ei meeldi peate ostma roostevaba happekindlasd poldid need ei roosteta" :D

Kere tegemine on ikka plaanis tulevikus, ei tahaks sellega kiirustada. Kuna see töö on nigunii aeganõudev alates keevitustöödest kuni pahtlile kuivamis aja andmisel siis ei hakka hetkel oma varjust üle hüppama ja sõidan temaga nii kaua kui heaks arvan.

Minu Renault 25 V6 doonor jõudiski ilma käigukastita selle sama fanati õuele. Mõlemad hundid said söödud. Seal olevas lingi nimekirjast nr 6 oli see sama auto.
PussyWagen
teaduskraadi kandidaat
teaduskraadi kandidaat
 
Postitusi: 86
Liitunud: Pühapäev Mär 10, 2013 12:08 am

Eelmine

Mine Huviliste projektid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 2 külalist