Jõulutervitus

December 24, 2013 - 12:34 pm 6 Comments

Kallis põrnikarahvas!

Imelisi jõulupühi kõigile ja kõrgeid lennukaari uuel aastal!

 

Sirje

599698_484402438269582_1324371078_n

6 Responses to “Jõulutervitus”

 1. pommionu Says:

  Üldse ei solvu, kui keegi selgitaks, kaua kestavad Põrnikaklubi JÕULUD. Kui lubate, siis praegu on juba 10 veebruar 2014. Kas tõesti tappis keegi lehe haldaja ära.

 2. pommionu Says:

  Homme on 1 märts. Lehe toimetaja peaks fotoprogrammiga Sirjele teise kleidi selga panema ja kuuse ära koristama, sest president võiks nüüd juba õnnitleda Põrnika klubi naisperet naistepäeva puhul. Ka klaas sampus saaks kätte sokutad, sest käte asend pildi sobilik.

 3. pommionu Says:

  Et siis vastlpäev juba————peaks foorumisse ühe viiruse lahti laskma. Siis ehk viitsib portaali haldaja ka põhi-lehega tegelda. See on nagu EMMI-näitus, et mitu kuud ei suudeta isegi esilehe Jõulutervitust millegi asjalikuga asendada. Kus on näiteks lõpuürituse pildid ja nominendid ning kategooriate võitjad. Kui nii edasi läheb, ei viitsi sellel aastal enam keegi pingutada. Peaks vist selle hooaja vahele jätma.

 4. pommionu Says:

  Järnev pole kiusujutt—————härrased, kõik teevad juba suveks plaane ja panevad paika puhkuste ajad. Kurat, kus ürituste kava on. Helitehnika rentijana, on mul juba suvi tellimusi täis. Kes annab garantii, et mul veel üritusteks(ka lõpuürituseks) tehnika vaba on. Kindlasti saab seda ka mujalt, aga hea tehnika, maksab raha. Võrdluseks võin öelda, et eelmise aasta lõpuürituse sellise tehnika rendihind isegi sõbrahinnana oleks olnud 550 euri. Nii et——-kiiresti kava üles.

 5. pommionu Says:

  Kitsal ringil on juba kava teada————Helistage Lubile. Lubi lubas olla RAHVAVALGUSTAJA. Ja kuusk tooge mulle(võite saata GARGO-ga). Sobib Jüripäeval Jürituleks, sest seni on ta raudselt siin portaalis.

 6. pommionu Says:

  Märkamatult jõudis kohale kevad—————–keegi võiks pildiloleval kuusel vett vahetada, muidu ei seisa okkad Jüripäevani.

Leave a Reply

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010