Aasta 1998

Piknik Keila lähistel

31. mail sõideti linnast välja, võeti einet looduskaunis jõekäärus Keila lähedal, külastati SOS-lasteküla ja jõuti veel ka kontserdile.

Valga päevad

13. juunil käisime kaugel lõunapiiri ääres Valga linna päevadel. Kuna teekond oli pikk, siis asusime teele juba eelmisel päeval ja lõime poolel teel Võhma kandis laagri üles (kes magas telgis, kes koerakuudis). Valgas oli ka tore.

Mõisatuur '1998

Mõisahoonetega tutvumine jätkus 1998. aastal Läänemaal, kus tuuritati 17-19 juulil. Nagu ikka, jäi teele ka muid huvitavaid kohti, mänge ja vahepalasid.

Põhiüritus - kivilabürindi ehitamine Hiiumaal

Klubi seekordne suurüritus peeti Hiiumaal 14-16. augustil, kus koostöös Hiiumaa Kuningliku Karskete Ölutinautlejate Seltsiga rajati Suursadama lähedale teadaolevalt maailma suurim kivilabürint. Kuna kivide vinnamisel ei õnnestunud kõige kangemat põrnikalist välja selgitada, siis toimus lisavoor Käina kardirajal.

Piiriposti panek "Eesti pooleks"

Et kõigile oleks selge, kus algab Põhi ja lõpeb Lõuna, siis paigutati 19. septembril mandri-Eesti keskpunkti vastavad tähised. Kohe oligi palju lihtsam.

1998. aasta hooaja lõpetamine

Et aidata Põrnikatel talveunne jääda, panime 17. oktoobril endile pidžaamad selga, tegime viimased kiired ringid Aravete kardirajal ja lõpuks laulsime unelaule ja tantsisime unetantse Simisalu matkamajas.

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010