Aasta 1999

Keskööpäike - 1999. aasta hooaja avapidu

Kuna külmast ja pimedast talvest sai kõrini, siis otsustati suve algus tuua märtsikuu lõppu. Avaüritus kandis nime "Keskööpäike" ja toimus 26. märtsi õhtul/öösel Pirita purjespordikeskuse ujulas.

Laat ja piknik Kloogal

29. mail toimus Kloogarannas väike piknik ja laat. Peeti einet murul, vahetati varuosi, valiti kauneim mootor ja Valmar presenteeris oma õllekäru.

1999. aasta põhiüritus - Kihnu rahva kõneplats.

Aeg-ajalt tekib igaühes ületamatu soov sõna võtta, kuid enamasti puuduvad selleks vajalikud materiaal-tehnilised vahendid. Põrnikaklubi ulatas taas oma abikäe, et vähemalt Kihnu saarel see vajakajäämine likvideerida. Aktsioon toimus 2-4. juulil ja selle tulemuseks oli igaühele vabalt kasutada olev täispuidust kõnepult.

Mõisatuur '1999

Sel aastal tuuritati 27-29. augustil mööda Lõuna-Eesti mõisaid. Lisaks häärberitele ja Metsavenna talu punkritele pakkus meeldejääva elamuse Pommi-Jüri kontsert.

Kääru talu talgupäev

Põrnikaklubi teotahteline kollektiiv kääris 25. septembri hommikul käised üles ja suundus Kääru tallu, et aidata kartulimugulaid maapõuest kätte saada. Toidusedeli mitmekesistamiseks püüti järgmisel päeval kartuli kõrvale ka kala.

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010