Aasta 2011

2011. aasta Presidendi vastuvõtt

Hoolimata kibedast külmast kogunesid riigilojaalsed põrnikalised 24. veebruaril Hüüru veskisse, et heisata klubi lipp, tervitada presidenti ja meenutada Eesti Vabariiki tema sünnipäeval hea sõnaga.

Talveralli 2011

Legendaarne ja traditsiooniline. Kes on käinud, see teab. Bussi meeskond oli taas hoolimata tehnilistest viperustest klubi au eest väljas nii sportlikus kui kultuurilis-esteetilises mõttes.

2011. aasta hooaja avamine

Avaüritus toimus 1. mail. Pirita ringrajalt suunduti Lagedile, kus tutvuti Vabadusvõitluse muuseumiga ja küpsetati lahtisel tulel lihatooteid.

Marika juubel

Marikal täitus poolkogemata see piir kus ta võib nüüd täiega üle 50 panna. Tervitamas käis selle tähtsa verstaposti ja kiirusepiirangu äralangemise puhul Põrnikaklubi vokaal-instrumentaal-pärimusmuusika-metallhevy-rockbänd "Lillekesekene" oma tradistsioonilise agit-propaganda lühikavaga "Hommikvõimlemine" ja lühinäidendiga "Kuidas Marika Põrr.Kluppi astus" (olgugi, et tahtis ühte kuulsasse erakonda astuda). Eraldi suure tänu ütles juuuuuubilar Aivarile, kes talle imeilusa põrnikakella kinkis (olgugi, et auto oli kellal sinine, Marika punase auto asemel)

Alatskivi suvelaat 2011

Osteti-müüdi vanavara, külastati Alatskivi lossi, kihutati jalgratastel ja oldi muidu toredad.

2011. aasta põhiüritus Avinurmes ja Tapal

2011. aasta suurürituse põhipunktideks olid juba tuttav kitsarööpmeline raudtee Avinurmes ja samuti vorstifestival Tapal.

Pärnu ralli

Põrnikaklubi esindusekipaazi (Annes, Toomas, Eero, Hannes, Jaanus ja Renee) ning võrratute tantsutüdrukute Kadri ja Kristeli Enneolematu Edu Monte Carlo rallyl! Pärnus toimunud vanatehnika rallil, mis oli pühendatud Pärnu linna ümmargusele aastapäevale ning eelkõige muidugi Monte Carlo võidusõidu 100-le tähistamisele saatis Põrnikaklubi oodatud edu nagu väljendas seda väga täpselt mr. Eero: aastaid pingelist tööd, treenimist ning eelkõige sportlikku pühendumust krooniti lõpuks sportlikku suuredusse - kõige auväärsem koht: II, enam kui 40 ekipaazi hulgas räägib iseenda eest! Oh küll, milline distants, millised kiirused, milline eneseületus, millised vapustavad viktoriiniküsimused, milline ilm.... ja kõik aiva kümnesse! Oh, sellise edu ja emotsioonide kirjeldamiseks ei jätku eesti keeles sõnu! Edu ja õitsengut sellele töökale ja vapustavalt vaimustavale kollektiivile! Kolmas koht langes sülle Johannesele ja Kalevile Pärnust (klubi liikmed aastast 2005 ja 2009).

Kala grillfest 2011

Laupäeval, 23. juulil, toimus Harjumaal, Saue vallas Mati Kalapoe esisel väljakul suur kalateemaline perepäev. Kalapeo raames korraldas Eesti Grilliliit esimest korda toimuva üleriigilise toiduvalmistamise võistluse Eesti Meistrivõistlused Kalagrillimises 2011. Eesti Parimaks Kalagrillijaks pärjati harrastuskalameeste võistkond Märt ja sõbrad. Võistkonna kapten Märt Jamnes selgitab: „Meie võistkonnaliikmete pered on Põrnikaklubi liikmed ja lisaks huvile selle ajatu automargi vastu ühendab meid kalapüük ja kokkamine, käime üpris sageli koos ja teeme üheskoos süüa".

2011. aasta hooaja lõpupidu

2011. aasta lõpupidu peeti oktoobri alguses Haapsalus ja seal lähedal Pusku talus Valgete Daamide seltskonnas. Vastsed grillimeistrid näitasid oma oskusi kala teemal.

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010