Kutse Hiiu kala ja õlle festivalile

July 19, 2021 - 7:03 am Comments Off on Kutse Hiiu kala ja õlle festivalile

Tere, kõik see Põrnikapere!

 Oleme oodatud Hiiumaal Kassaris 21. augustil toimuvale HIIU KALA ja ÕLLE FESTIVALILE! Info allpool!

Meie poolt oleks paraadkohalesõit, ilus rivipaigutus, võistkonnad augukaevamisele, kasti- või vaadihoidmisele, kalatoitude võistlusele jmt!

 Siin esialge kava:

13:00 avame festivali ja koheselt peale päevajuhi tutvustust astub üles ka mõni kohalik talent. Päeva esimeses pooles leiab aset ka sportlik jõukatsumus õlle ja siidrivaadi hoidmises.

15:00 algab parima kalaampsu degusteerimine (täpsem reglement lisandub). Kiire ülevaade aga järgmine – tuleb valmistada 250 kalaampsu (a-la tikuvõileib, 1 amps), üle poole toorainest peab olema kala. Kala võib ka eelmisel päeval valmistatud, nt suitsu- või marineeritud kala. Juurde võib pakkuda joogipoolist vms. Igaühe enda teha. Konkursil osalejate kulud kaetakse, ehk me ostame sisse võistkonna poolt nö teenust. Igaüks paneb oma hinna oma tootele. Osalema saavad 5 parimat pakkujat (eelarve seab kahjuks omad piirid).

15:45 algab Hiiumaa parim spordivõistlus, ehk IV meistrivõistlused augukaevamises. Osaleda saab kuni 5 võistkonda , peale seda alustab kohe Nedsaja külabänd.

17:00 toimub päevaste võistluste autasustamine ja siis mängib bänd festivali lõpuni .   Päeva jooksul toimub veel Hiiumaal valmistatud õllede degusteerimine, söögipoolist pakuvad Hiiumaa kalatoidutegijad. Mõnus melu on terve päeva.

Lastele on tegevusi terveks päevaks.

Kogu info jookseb üles meie

FB ürituse lehele: https://www.facebook.com/events/493592905086076?active_tab=about

ja ka kodukale: hiiumaale.ee/kalafest

PS Püüaksime kohale sõita nt 13.05, seal on vinge päevajuht Arno, kes kindlasti võtaks ka kellegi mikri ette ja paluks paar sõna. Olemas on 2 telkimisplatsi, kus saab ööbida.  Minek võib ju olla hajutatult: kuna reede 20.08 on puhkepäev, siis juba neljapäevast alates. Hiiumaal leidub palju, mida ette võtta. Tagasipilet oleks ka otstarbekas ära osta.

Palun andke teada, kes on tulemas, kes pileti ostnud jne kas sirje.eesmaa@gmail.com või toomas62@gmail.com

Comments are closed.

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010