Palavad suvetervitused !

juuni 26, 2017 - 4:59 p.l. No Comments

On aeg asuda suvekalendri koostamisele

Läti INVASIOON koos lätimaa osalise hõivamise ja annekteerimisega

21-23 juuli (seitsmes kuu alates 1.jaanuarist 2017) Info on olemas vabole.lv lehel aga tõlge tuleb  ilmselt ka meie lehele (võibolla isegi sellel nädalal) Lätlased on kõvasti pingutanud, et tähistada vääriliselt oma klubi 20-ndat aastapäeva.

11-13.august ON MÖÖDUNUD 20 (kakskümmend!!!!!!!) aaastat kui Saaremaa sai trammi!!!!!  Kümme !!!!! aastat tagasi tähistasime seda tuuriga 007 / Hiiumaa kaudu Saaremaale/   On mõte korrata sama marssruuti …..sest põhjust juuuuuuu on – uued,korruptsioonivabad laevad!!!! Saaremaa merepäevade orgkomiteega on side loodud ning saadud ka kirjalik vastus – jah, me oleme sinna oodatud! Õhtune pidu toimub Kogulas / 13 km. Kuressaarest/

Hiiumaa kohta saan täpsemat infot kolmapäeval /28.juuni/ meie klubi ühelt uuelt liikmekandidaadilt, kellel on Hiiumaal surfiklubi vedamine just käsil. Nii, et pisut kannatust!  Uue korra järgi saab nüüd ka laeva pileteid palju varasemalt ette osta.  Palun anda teada veel nende inimeste meile, keda siin listis hetkel pole.

Hooaja lõpetamise teeme ilmselt Jänedal ja muljeid saab olema palju, sest aktiivsed liikmed on sellel suvel tuuseldanud ikka mööda maailma kõvasti.

uue informatsioonini ….. ja nunnusid kõpitsema,et Läti rohkearvulise invasiooni vastu peaks

terv Toomas  – I.R.U-st

Leave a Reply

*

Powered By Wordpress. Theme base on Philadelphia Payday Loans al.com.
Modified by & © dooker.eu 2010